O SPOLEČNOSTI

Naše společnost uskutečňuje nákup a dodávku řezaných květin, rostlin v květináčích, sazenic pro otevřenou půdu ze zemí EU a Jižní Ameriky.

Pracujeme s velkým množstvím druhů květin a rostlin.

Odborná pracovní praxe a kvalifikovaní pracovníci dovolují nám poskytovat celé spektrum služeb, svázaný s dodáním květinových výrobků, garantovat jejich kvalitu a konkurenceshopné ceny.

Nyní naše strategie rozvoje spojená se šířením zóny činnosti a hledáním nových kontaktů. 

Společnost ORGANICFOOD, S.R.O. se aktivně rozvinuje. Trvale vylepšujeme práci naší společnosti a kvalitou poskytovaných služeb.

 

ORGANIC FOOD, S. R. O. je připravena nabídnout svým zákazníkům nový směr v činnosti společnosti je poskytování služeb na předprodejní přípravu produktů klienta (zeleniny a ovoce): třídění, kalibrace, čištění, фасовка a balení zeleniny a ovoce, včetně a příprava zeleniny a ovoce ke skladování.

Získané zkušenosti zaměstnanců ORGANIC FOOD, S. R. O., dostupnost výrobních závodů, dává možnost rychle a efektivně řešit přání svých zákazníků: shromažďujeme zboží, loď, loď ovoce a zeleniny v jakékoliv části světa.

Pokud potřebujete realizovat, nebo si přejete zakoupit zeleninu a ovoce, a také zajistit kvalitní a rychlou dodávku výrobků - ORGANIC FOOD, S. R. O. pro vás to nejlepší volba.